توضیحات

انواع گل یا ماریجوانا چیست؟

انواع گل یا ماریجوانا حاصل گیاه شاهدانه هستند که دونوع اصلی و دونوع کمتر مرسوم دارند . انواع گل یا ماریجوانا شامل گیاهان ساتیوا و آندیکا میباشد که حاصل ترکیب و پیوند گونه های اصلی آن است و در اینجا به طور کامل تفاوت های ظاهری انواع گل یا ماریجوانا و عوارض مصرف ماری جوانا بر مغز را توضیح میدهیم .

انواع گل یا ماریجوانا چیست

 انواع گل یا ماریجوانا ساتیوا و اثرات مصرف ساتیوا بر بدن

گیاهان ساتیوا بیشتر از سرزمین های استوایی با آب و هوایی گرم تر سرچشمه می گیرند. به دلیل چرخه نوری متعادل ، توانایی ادامه رشد حتی در زمان گل دهی با قد بعضی از آنها به 20 فوت را دارند. از آنجا که دوره گل دهی طولانی تری دارد ، محصول حاصل از این نوع نیز بیشتر میباشد.

 از نظر تفاوت های ظاهری برگهای گیاهان ساتیوا کشیده و مواج است و کمرنگ تر میباشد. حتی بعضی از افراد اشاره کرده اند که انگشت مانند است .

علاوه بر ظاهر ، اثرات ساتیوا بعنوان نوعی گل یا ماریجوانا نیز مشخص است. در دهه های گذشته ، یکی از مواردی که پرورش دهندگان بر آن تمرکز کردند ، داشتن محتوای تی اچ سی بالا بود – اینها ترکیباتی هستند که مسئول خواص روانگردان گیاه هستند. به همین ترتیب ، تأثیرات آن قوی تر است.

تریاک چیستچطور بفهمیم شخصی معتاد است

روانشناسی کودک تلفنی سهیلا نیک رو مشاوره کودک روان نیک

اختلال فتیش مرکز مشاوره روانشناسی روان نیک

اختلال فتیش چیستانواع اختلالات فتیش چیست

انواع گل یا ماریجوانا و اثرات مصرف ساتیوا بر بدن

 • سرخوشی مغزی زیاد است

 • بالا بردن

 • انرژی بخشیدن

 • حواس تقویت شده

 • افزایش تمرکز

 • خلاقیت را القا می کند

 • خوشبختی را ارتقا می بخشد

 • اشتها را تحریک می کند

انواع گل یا ماریجوانا چیست ؟ نوع ایندیکا

گیاهان ایندیکا بیشتر از کشورهای نیمه گرمسیری سرچشمه می گیرند. نخستین بار در ناحیه هندوکش در نزدیکی افغانستان کشت شد(گاه در متون علمی به آن کانابیس افغانی نیز میگویند) سرعت رشد و گلدهی این گیاه مستقیما تحت تاثیر نور میباشد. زمانی که نور خوب به آن برسد گلدهی خواهد داشت. برای تولیدکنندگان تجاری ، سرعت رشد باعث می شود که آنها بتوانند تولید بیشتری داشته و در نتیجه درآمد بیشتری کسب کنند.

ایندیکا دارای برگ های تیره تر و ضخیم تر و گردتر از ساتیوا میباشد. برگهای گیاهان ایندیکا پهن تر هستند. می توان گفت که شبیه پنکه است. همچنین حداکثر میانگین 3 تا 9 فوت قد آن بلندتر نمی شود. به دلیل ساختار کوتاهتر از نظر ظاهری ، بسیاری از افراد ترجیح می دهند آن را در محیط های داخلی پرورش دهند.

مانند ساتیوا، بسیاری از گیاهان مدرن ایندیکا نیز دارای مقدار بالایی از تی اچ سی هستند. با این حال ، بیشتر آنها با سی بی دی بیشتری نیز همراه هستند – ترکیبی که دارای مزایای قابل توجه پزشکی است.

انواع گل یا ماریجوانا و اثرات مصرف ایندیکا بر بدن

 • ایجاد آرامش در بدن

 • تولید دوپامین را افزایش می دهد

 • تسکین استرس

 • عضلات دردناک را تسکین می دهد

 • التهاب را کاهش میدهد

 • درد را کم می کند

 • باعث خواب آلودگی میشود

 • اشتها را تحریک می کند

تفاوت گل ساتيوا و انديكا از نظر ظاهری

انواع گل یا ماریجوانا چیست روان نیک12

انواع گل : آندیکا انواع گل : ساتیوا

اندازه : کوتاه / گرد

تراکم : متراکم/ سنگین

رنگ : میتواند رنگ بنفش داشته باشد

اندازه : بلند

تراکم : پراکنده / مبهم

رنگ : میتواند رنگ قرمز / نارنجی داشته باشد

برای گرفتن وقت مشاوره بصورت تلفنی پیرامون درمان اعتیاد به انواع گل یا ماریجوانا، عوارض اعتیاد به گل، راههای ترک گل یا ماریجوانا، تست اعتیاد به گل، اطلاع از علایم ظاهری اعتیاد به ماریجوانا و عوارض گل بر مغز بصورت حضوری و یا آنلاین از مرکز مشاوره روان نیک ،با شماره واتس آپ 2003379-0902 تماس حاصل بفرمایید .

انواع گل یا ماریجوانا، نوع رودالیس

اگر بخواهید بدانید انواع گل یا ماریجوانا چیست باید گفت از بین سه خانواده شاهدانه ، رودرالیس با متوسط قد در دامنه 1 تا 2-1 / 2 فوت کوتاه ترین خانواده است. همچنین یک گیاه بوته ای با ساقه های ضخیم و برگهای پهن است .

در مقایسه با دو مورد دیگر ، رودرالیس تی اچ سی یا سی بی دی زیادی ندارد. به همین ترتیب ، اکثر مردم این امر را بی فایده می دانند که هم برای جامعه کاربران تفریحی و هم برای کاربران پزشکی است

برای پرورش دهندگان، رودرالیس بعنوان یکی از انواع گل یا ماریجوانا،  به دو دلیل یک گیاه ارزشمند بحساب می آید ، یکی اینکه آنها می توانند از آن برای تولید پیوندهای جدید استفاده کنند که حاوی ژنتیک ساتیوا و ایندیکا است. دیگر این که آنها همچنین می توانند بذرهای گل دهنده خودکار – صفت بومی آن – تولید کنند

انواع گل یا ماریجوانا ، نوع هیبرید

هیبرید یکی ازانواع گل یا ماریجوانا است به معنی ترکیب یا پیوند گیاه که در واقع اشاره به گیاهانی دارد که حاصل ازترکیب حداقل دونوع شاهدانه باشد

تفاوت تاثیرات انواع گل یا ماریجوانا بر بدن

تفاوت شکل برگ های انواع گل یا انواع ماریجوانا ایندیکا و ساتیوا

تفاوت های غنچه انواع گل/ماریجوانا ایندیکا و ساتیوا